Cena:

Rata:

 

Doradcy ds. sprzedaży

 

    Katowice
Anna Pietroń - Dudziak - Doradca ds. sprzedaży samochodów  

Anna Pietroń - Dudziak
Doradca handlowy Fiat
tel.+48 507 959 520
a.dudziak@ganinex.com

Agnieszka Treter - Doradca ds. sprzedaży samochodów  

Agnieszka Treter
Doradca handlowy Fiat
tel.+48 504 082 768
a.treter@ganinex.com

Piotr Kucharczyk - Kierownik sprzedaży Jeep  

Piotr Kucharczyk
Kierownik sprzedaży Jeep
tel.+48 509 891 002
p.kucharczyk@ganinex.com

Katarzyna Czardybon - Doradca handlowy Jeep  

Katarzyna Czardybon-Swacha
Doradca handlowy Jeep
tel.+48 885 770 700
k.czardybon@ganinex.com

Łukasz Grzyb - Kierownik sprzedaży Alfa Romeo   Łukasz Grzyb
Kierownik sprzedaży Alfa Romeo
tel.+32 351 27 50
l.grzyb@ganinex.com
Katarzyna Matusiak - Doradca handlowy samochody dostawcze   Katarzyna Matusiak
Doradca handlowy Fiat Professional
tel.+48 502 972 588
k.matusiak@ganinex.com
Paulina Szymańska - Doradca handlowy samochody dostawcze   Paulina Szymańska
Doradca handlowy Fiat Professional
tel.+48 785 155 100
p.szymanska@ganinex.com
    Rafał Mola
Doradca handlowy samochody używane
tel.+48 603 681 100
r.mola@ganinex.com
    Pszczyna
Sylwia Ryguła - Doradca ds. sprzedaży samochodów   Sylwia Ryguła
Doradca ds. sprzedaży samochodów
tel. 32 210 10 00
s.rygula@ganinex.com
Anna Kowalczyk - Doradca ds. sprzedaży samochodów   Anna Kowalczyk
Doradca ds. sprzedaży samochodów
tel. 32 210 10 00
a.kowalczyk@ganinex.com
Jacek Kwiatkiewicz - Doradca handlowy samochody dostawcze   Jacek Kwiatkiewicz
Doradca handlowy Fiat Professional
tel.+48 721 665 300
j.kwiatkiewicz@ganinex.com
Sławomir Marcisz - Doradca handlowy samochody dostawcze   Sławomir Marcisz
Doradca handlowy Fiat Professional
tel.+48 601 434 770
s.marcisz@ganinex.com
Jacek Mola - Doradca handlowy samochody używane   Jacek Mola
Doradca handlowy samochody używane
tel.+48 603 682 100
j.mola@ganinex.com
    Gliwice
Maciej Łyskawa - Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych   Maciej Łyskawa
Doradca ds. sprzedaży samochodów
tel. 501 357 264
m.lyskawa@ganinex.com
Hanna Bartela - Doradca ds. sprzedaży samochodów   Hanna Bartela
Doradca ds. sprzedaży samochodów
tel. 32 230 17 30
h.bartela@ganinex.com
Robert Stukan - Doradca handlowy samochody dostawcze   Robert Stukan
Doradca handlowy Fiat Professional
tel.+48 609 603 128
r.stukan@ganinex.com
Marcin Pela - Doradca handlowy samochody używane   Marcin Pela
Doradca handlowy samochody używane
tel.+48 607 291 442
m.pela@ganinex.com
    BMW Gliwice
Dominik Bylica - Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych  

Dominik Bylica
Doradca handlowy
tel.+48 885 269 002
dominik.bylica@bmw-gazda.pl

Mateusz Korzeniowski - Kierownik sprzedaży samochodów używanych  

Mateusz Korzeniowski
Kierownik Sprzedaży Samochodów używanych

tel.+48 885 269 005
mateusz.korzeniowski@bmw-gazda.pl
Marcin Kalkowski - Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych  

Marcin Kalkowski
Doradca handlowy

tel.+48 885 269 008
marcin.kalkowski@bmw-gazda.pl
Marek Małek specjalista ds. sprzedaży samochodów  

Marek Małek
Doradca handlowy

tel.+48 885 269 004
marek.malek@bmw-gazda.pl
Powrót