2018-06-29
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

 

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ganinex Adam Gazda 43-200 Pszczyna ul. Bielska 31c, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Wysyłając dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ganinex Adam Gazda 43-200 Pszczyna ul. Bielska 31c , NIP 638-001-26-61 mojego wizerunku umieszczonego w złożonym przeze mnie CV na potrzeby procesu rekrutacyjnego”
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@ganinex.com, Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w celu przyszłych rekrutacji ,  umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Ganinex Adam Gazda danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@ganinex.com; Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

 

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Powrót