•  

  • Nowy Jeep Cherokee

  • Alfa romeo

  • Jeep!

  • Fiat 500L

     

  •  

  • Skoda Citigo

  • Fiat prof

  • Serwis Skoda

  • Serwis klimatyzacji i wentylacji juz od 50 zł

     

     

 
 

Gliwice ul. Pszczyńska 306 tel. 32 230 17 30 e-mail:gliwice@ganinex.com.pl

 

Salon Sprzedaży

 Fiat samochody osobowe

 

Tadeusz Mańka
szef sprzedaży
  Anna Łyskawa
doradca handlowy
  Maciej Łyskawa
doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
t.mank@ganinex.com

  Tel. 32 230 17 30
a.lyskawa@ganinex.com
  Tel. 32 230 17 30
m.lyskawa@ganinex.com

 

Hanna Bartela
doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
h.bartela@ganinex.com

 

  Fiat samochody dostawcze, zabudowy i adaptacje, sprzedaż specjalna, sprzedaż flotowa

 

Robert Stukan
doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
Tel. kom. 609 603 128

r.stukan@ganinex.com
 

 

 Alfa Romeo/Lancia/Jeep/Skoda

 

Anna Łyskawa
doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
a.lyskawa@ganinex.com

 

 Samochody używane

 

Marcin Pela
doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
m.pela@ganinex.com

 

 Serwis mechaniczny gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis karoseryjny, likwidacja szkód komunikacyjnych

 

Artur Bartoszewicz
szef serwisu
  Tomasz Trefon
Biuro Obsługi Klienta
  Krzysztof Nowak
Biuro Obsługi Klienta
Tel. 32 230 17 30
a.bartoszewicz@ganinex.com

  Tel. 32 230 17 30
t.trefon@ganinex.com
  Tel. 32 230 17 30
k.nowak@ganinex.com

 

Grzegorz Diduszko
likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 230 17 30
g.diduszko@ganinex.com

 

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda