• !

  • Jeep range!

  •  

  • !

  •  

  • !

  • Nowy Jeep Cherokee

  • Jeep range!

 
 

Gliwice ul. Pszczyńska 306 tel. 32 230 17 30 e-mail:gliwice@ganinex.com.pl

 

Salon Sprzedaży

 Fiat samochody osobowe

 

 

Tadeusz Mańka
Szef sprzedaży
tel. 32 230 17 30
kom. 505 955 739
t.manka@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode
Maciej Łyskawa
Doradca handlowy
tel. 32 230 17 30
kom. 501 357 264
m.lyskawa@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode
Hanna Bartela
Doradca handlowy
tel. 32 230 17 30
kom. 515 868 041
h.bartela@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

Marcin Pela
Doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
Kom: 607 291 442
m.pela@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

 

  Fiat samochody dostawcze, zabudowy i adaptacje, sprzedaż specjalna, sprzedaż flotowa

 

Robert Stukan
Doradca handlowy
tel. 32 230 17 30
kom. 609 603 128
r.stukan@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

 

 

 Alfa Romeo/Jeep

 

Maciej Łyskawa
Doradca handlowy
tel. 32 230 17 30
kom. 501 357 264
m.lyskawa@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode
Marcin Pela
Doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
Kom: 607 291 442
m.pela@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

 

 Samochody używane

 

Marcin Pela
Doradca handlowy
Tel. 32 230 17 30
Kom: 607 291 442
m.pela@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

 

 Serwis mechaniczny gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis karoseryjny, likwidacja szkód komunikacyjnych

 

Artur Bartoszewicz
Szef serwisu
Tel. 32 230 17 30
a.bartoszewicz@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode
Grzegorz Diduszko
Likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 230 17 30
g.diduszko@ganinex.com

pokaż/skanuj QRcode

Mateusz Gł±bek
Doradca serwisowy
Tel. 32 230 17 30
m.glabek@ganinex.com

 

 

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda