• Skoda MAX

  • Jeep range!

  • Fiat 500

     

  • Nowy Fiat Ducato

  • Alfa Romeo Mito

    Alfa romeo

  •  

  • Serwis klimatyzacji i wentylacji juz od 50 zł

     

     

  • Autoryzowana stacja obsługi serwisowej

  • Nowy Jeep Cherokee

 
 

Pszczyna ul. Bielska 31c Tel. 32 210 10 00 e-mail:pszczyna@ganinex.com.pl

 

Salon Sprzedaży

 Fiat samochody osobowe

 

Ewa Płonka
Szef sprzedaży
  Sylwia Reguła
doradca handlowy
  Anna Kowalczyk
doradca handlowy
Tel. 32 210 10 00
e.plonka@ganinex.com

  Tel. 32 210 10 00
s.rygula@ganinex.com
  Tel. 32 210 10 00
a.kowalczyk@ganinex.com

 

 Fiat samochody dostawcze, zabudowy i adaptacje, sprzedaż specjalna, sprzedaż flotowa

 

Sławomir Marcisz
Doradca handlowy
  Jacek Kwiatkiewicz
doradca handlowy

Tel. 32 210 10 00                  Tel. Kom. 601 434 770
s.marcisz@ganinex.com

 

Tel. 32 210 10 00                  Tel. Kom. 721 665 300
j.kwiatkiewicz@ganinex.com

 

 

 

 Samochody używane

 

Jacek Mola
doradca handlowy

Tel. 32 210 55 68
Tel. kom. 603 682 100

j.mola@ganinex.com

 

 

 Serwis mechaniczny gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis karoseryjny, likwidacja szkód komunikacyjnych

 

Marek Gabrysiak
szef serwisu
  Grzegorz Mańka
Biuro Obsługi Klienta
  Krzysztof Ryś
Biuro Obsługi Klienta
Tel. 32 210 10 00 
m.gabrysiak@ganinex.com

  Tel. 32 210 10 00
g.manka@ganinex.com
  Tel. 32 210 10 00
k.rys@ganinex.com

 

Michał Buda
specjalista ds gwarancji
Tel. 32 210 10 00
m.buda@ganinex.com

 

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda