•  

  • Jeep range!

  • Jeep range!

  • Jeep range!

  • Nowy Jeep Cherokee

  • Serwis FCA !

 
 

Pszczyna ul. Bielska 31c Tel. 32 210 10 00 e-mail:pszczyna@ganinex.com.pl

 

Salon Sprzedaży

 Fiat samochody osobowe

 

Ewa Płonka
Szef sprzedaży
tel. 32 210 1000
kom. 508 302 685
e.plonka@ganinex.com

Sylwia Ryguła
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
s.rygula@ganinex.com
Anna Kowalczyk
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
a.kowalczyk@ganinex.com

 

 Fiat samochody dostawcze, zabudowy i adaptacje, sprzedaż specjalna, sprzedaż flotowa

 

Sławomir Marcisz
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
kom. 601 434 770
s.marcisz@ganinex.com
Jacek Kwiatkiewicz
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
kom. 721 665 300
j.kwiatkiewicz@ganinex.com

 

 

 

 

 

 Jeep

 

Sylwia Ryguła
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
s.rygula@ganinex.com

 

 

 

 

 

 Samochody używane

 

Jacek Mola
Doradca handlowy
tel. 32 210 1000
kom. 603 682 100
j.mola@ganinex.com
Anna Kowalczyk
Doradca handlowy BMW Premium Selection
tel. 32 210 1000
a.kowalczyk@ganinex.com

 

 

 

 

 

 Serwis mechaniczny gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis karoseryjny, likwidacja szkód komunikacyjnych

 

Marek Gabrysiak
Kierownik serwisu
tel. 32 210 1000
m.gabrysiak@ganinex.com
Grzegorz Mańka
Doradca serwisowy
tel. 32 210 1000
g.manka@ganinex.com
Krzysztof Ryś
Doradca serwisowy
tel. 32 210 1000
k.rys@ganinex.com
     
Michał Buda
Specjalista ds. rozliczeń
gwarancyjnych
tel. 32 210 1000
m.buda@ganinex.com
Wojciech Jamróz
Kierownik magazynu
tel. 32 210 1000
w.jamroz@ganinex.com
 

 

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda